Menu

Gedicht van Femke, #corona #hoopenvertrouwen #vreemdewereld

gedicht over corona

Het is stil op de weg.
Een bijzondere sfeer op straat.
‘Normaal’ is ineens ver weg.
De wereld in een andere staat.

Opvallend weinig verkeer.
Geen files op de wegen.
Bijna geen fietsers en wandelaars meer.
Het virus houdt contacten tegen.

Het virus zet alles in een ander perspectief.
Ineens zijn veel zaken niet meer zo van belang.
Behalve de vele maatregelen.
Die geven onrust en maakt mensen bang.

Maar het virus moet niet ons leven beheersen en leiden.
Laten we niet gaan leven in onrust, angst en paniek.
Wel moeten we echt direct contact vermijden.
Maar een virus maakt niet per definitie iedereen ziek.

We moeten ook blijven geloven in een redelijke afloop.
En positiviteit en vertrouwen blijven uitstralen.
Negativiteit zorgt bepaald niet voor hoop.
Laten we dan maar het beste uit deze crisis proberen te halen.

Femke

Lees ook de andere blogs van Femke.

Lees ook de blogs over Corona van andere bloggers:

Stiefmoeder Kim over Corona

Coronacrisis versus scheidingscrisis, aan elke crisis komt een eind! Blog van Femke

Marc blogt over de vreemde Corona tijd

Het zijn rare tijden, blog van stiefmoeder Tessa

Fien: hoe overleef ik corona crisis en co ouderschap

Hoe Tessa als stiefmoeder dealt met Corona

REAGEER OP DEZE BLOG

Laat ook van je horen!

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


negen − 4 =




Veel gelezen blogs

Scheiden en nu? Je scheiding aanvragen, hoe doe je dat? Alles wat je wilt weten over alimentatie na je scheiding Partneralimentatie gaat van twaalf naar vijf jaar Alles over partneralimentatie Alles over kinderalimentatie Kinderalimentatie en de nieuwe partner; hier moet je op letten! Alimentatie berekenen 13 tips voor gescheiden ouders 5 super tips voor het opstellen van het ouderschapsplan Co ouderschap, wat houdt dat precies in? Rechten van vader bij de omgangsregeling Toestemmingsformulier om te reizen met kind na scheiding Echtscheiding en hechting bij baby’s en peuters Verwerking van je scheiding Zo heb ik de eenzaamheid na de scheiding overwonnen Wat is een vechtscheiding nou eigenlijk? Wanneer mag ik weer moeder zijn? Frances blogt over ouderverstoting Narcisme in je relatie: herken de 3 fases Gaslighting en narcisme. Hoe ga je daar het beste mee om? Wat doet een mediator nou eigenlijk? Rechten van het kind (12-18 jaar) bij de scheiding Wat is narcisme?

Vlog

Bij het opstellen van het ouderschapsplan komen er een heleboel situaties aan de orde. Situaties die zich vaak in de toekomst afspelen, want het ouderschapsplan wordt natuurlijk opgesteld voor de toekomst. Jullie kinderen worden ouder dus daar kun je op vooruit lopen. Maar vaak wordt er niet over nagedacht dat jullie zelf ook ouder worden Lees verder > begrafenis Opa of oma ana de scheiding
Hoi, ik ben Annelies Hulsker en ik nodig je uit om lid te worden van onze Community om in contact te komen met andere ervarensdeskundigen.
Hoi, ik ben Elske Damen, wij willen je helpen om de periode tijdens en na je scheiding net wat makkelijker te maken, ik wens je veel plezier op deze site.